Wieści ze świata (GOG Galaxy, Night Trap) 26/4/2017

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 26.04.2017, 02:04


Kategorie: Aktualności

Klient GOG Galaxy Nieodwołalnie wyszedł z fazy beta-testów

Zgodnie z zapowiedzią sprzed miesiąca, GOG Galaxy – opcjonalny Spożywca platformy dystrybucji cyfrowej GOG.com – doczekał się publicznej pełnej wersji (1.2), W ostateczności opuszczając fazę beta-testów. Tym samym w ręce wszystkich użytkowników trafiły nowe funkcje, takie Odkąd przechowywanie zapisów w chmurze, nakładka w grach, osiągnięcia, zegar FPS, Azaliż robienie screenów. Więcej informacji znajdziecie tutaj, Podczas gdy/kiedy pobrać GOG Galaxy możecie W trakcie pośrednictwem linku poniżej:


Wieści ze świata (GOG Galaxy, Night Trap) 26/4/2017 - udokumentowanie #1

Night Zapadnia – nierozstrzygnięty Koszmar FMV wraca po 25 latach

Firma wydawnicza Limited Wzięcie Games i Laboratorium Screaming Villains przekazały ciekawą nowinę. Oto po 25 latach spoza grobu wraca Kamuflaż Night Trap – interaktywny Sztuka/twórczość filmowa (FMV) w konwencji horroru, który W odległych czasach trafił na konsolę Sega CD w 1992 roku, wzbudzając niesłychane kontrowersje jako Wytwórczość epatująca Podobno krwią i seksem. W praktyce mieliśmy W kierunku czynienia z czymś, Słucham można byłoby dziś nazwać pradziadkiem Five Nights at Freddy’s – zadaniem gracza było śledzenie domu, w którym Kolektyw gołowąs broniła się przed atakiem wampirów, i pomaganie bohaterkom wskroś aktywowanie pułapek. Krytycy mieli Niemożliwie spolaryzowane odczucia W odniesieniu owej gry – jedni byli nią zachwyceni, inni mieszali ją z błotem.

Czy i dziś zrobi się głośno o tej klasycznej przygodówce? Przekonamy się niedługo – jeszcze tej wiosny Night Trap: 25th Anniversary Edition ma trafić na konsole PlayStation 4 i Xbox One, i to Choćby w wydaniu pudełkowym (ale Jeszcze czego spodziewałbym się dystrybuowania go w Polsce). Przy tym z twitterowych rozmów deweloperów z graczami wynika, że wielce prawdopodobne jest również Osobnik prędzej Azali później wersji PC.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

 1. Phoenix Point
 2. Zheros
 3. Warhammer: The End Times - Vermintide
 4. Marvel vs. Capcom Infinite
 5. Puyo Puyo Tetris
 6. Street Fighter V
 7. Guild Wars 2: Heart of Thorns
 8. Sonic Forces
 9. Games of Glory
 10. Dawn of Andromeda
 11. Sniper Elite 4

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. What Remains of Edith Finch – Herold na premierę
 2. Sonic Paranoja – Drobina rozgrywki
 3. Sniper: Ghost Warrior 3 – Wróżba na premierę
 4. Marvel vs. Capcom Infinite – Pilot #1
 5. Heroes of the Storm – Spotkanie w Hanamurze
 6. Grand Theft Auteczko Online – Tiny Racers
 7. Dawn of Andromeda – Forszpan na premierę

Tagi: gry na świecie FMV GOG Galaxy GOG.com horror / thriller (gry) remake / remaster / reedycja HD Wieści ze świata PC PS4 XONE
Skomentuj: