Tiny Racers debiutuje w Grand Theft Auto Online

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 26.04.2017, 09:04


Kategorie: News

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy, że Biznes Rockstar Games przygotowuje nowe darmowe DLC o nazwie Tiny Racers W kierunku Grand Theft Maszyna Online – bijącego rekordy popularności, rozbudowanego trybu wieloosobowego Grand Theft Gruchot V. Według zapowiedzi jego Przedstawienie miała odbyć się 25 kwietnia. Dzień Wcale uległa żadnemu przesunięciu, Z tego powodu od kilku godzin gracze mogą cieszyć się nowym trybem zabawy. Z okazji premiery dodatku każdy, Ktoś w ciągu najbliższego tygodnia weźmie udział w świeżo dodanych wyścigach, otrzyma podwojoną liczbę punktów reputacji (RP), a także gotówki W kierunku wykorzystania w grze. Na tym Wszelako Jeszcze czego koniec. Osoby, które zalogują się W kierunku gry między 25 kwietnia a 1 maja, otrzymają tzw. „zwrot podatku”, Zatem 425 000 dolarów. Suma ta pojawi się na koncie naszego bohatera później w maju. Tiny Racers Wcale wymaga ściągnięcia żadnego dodatkowego patcha. DLC jest dostępne na PC, PlayStation 4 a również Xboksie One.

DLC Tiny Racers dodaje Kolejny Metodyka wyścigów, żywcem wyjętych chociażby z klasycznego Micro Machines. Te ekstrawagancko dynamiczne Mistrzostwa przeznaczone dla Nie więcej czterech graczy są zmodyfikowaną wersją rodzaju rywalizacji wprowadzonego Wskutek Domieszka Cunning Stunts. Opierają się one na odpowiednim wykorzystaniu power-upów rozsianych po całej trasie. W okresie ich pomocą gracze mogą wysadzać swoich konkurentów, utrudniać im transport a również ulepszać swój pojazd. Kierowcy powinni uważać, Ażeby Jeszcze czego oddalić się nadto od siebie. Jeśli któryś z nich zacznie W czasie Bezgranicznie odstawać od lidera, jego samochód eksploduje.


Podczas wyścigów Tiny Racers Powinno się cały Pora trzymać się lidera, jeśli Ale  skąd chce się wypaść z rywalizacji. - Tiny Racers debiutuje w Grand Theft Dezel Online - wiadomość - 2017-04-27
Podczas wyścigów Tiny Racers Jest konieczne/niezbędne cały Data trzymać się lidera, jeśli Jeszcze czego chce się wypaść z rywalizacji.

Wyścigi w Tiny Racers rozgrywają się na krętych torach zawieszonych w powietrzu, pełnych zwężeń i ramp, pozwalających na szalone akrobacje. Twórcy na potrzeby DLC przygotowali siedem tras. Całość obserwujemy z lotu ptaka, He Nadobowiązkowo wzmaga skojarzenia z Micro Machines. Według twórców, wybór tej perspektywy ma wywołać w odbiorcach miłe skojarzenia z pierwszymi odsłonami cyklu – Grand Theft Auto a również Grand Theft Cztery kółka 2.


W tej rywalizacji Pod żadnym pozorem ma miejsca na sentymenty. - Tiny Racers debiutuje w Grand Theft Limuzyna Online - wiadomość - 2017-04-27
W tej rywalizacji Gdzie tam ma miejsca na sentymenty.

Na razie opinie graczy na Materia Tiny Racers są podzielone. Część chwali nowe wyścigi W trakcie ich dynamikę, inni narzekają, że Odsprzedaż Multum zależy w nich od szczęścia i rodzaju power-upu, który uda nam się w danej chwili zdobyć. Żale tej drugiej grupy można przeczytać w odpowiednim wątku w serwisie Reddit. Każdy musi Więc odpowiedzieć sobie Supersam na pytanie, Czyż Tiny Racers jest warte zachodu.


Komu uda się przecisnąć? - Tiny Racers debiutuje w Grand Theft Rzęch Online - wiadomość - 2017-04-27
Komu uda się przecisnąć?

Warto przypomnieć, że 23 czerwca swoją premierę będzie miała Udawanie Micro Machines: World Series, z którą z pewnością Tiny Racers będzie porównywane. Któż zwycięży w tej konfrontacji? Przekonamy się o tym już W trakcie niecałe dwa miesiące.


Tagi: gry na świecie GTA Online / Grand Theft Auto Online GTA V / Grand Theft Auto V patche i aktualizacje Rockstar Games sieciowe gry akcji PC PS4 XONE
Skomentuj: