Dwa lata więzienia dla twórcy programu używanego do hakowania serwerów Sony i Microsoftu

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 26.04.2017, 09:04


Kategorie: News

Dwa lata w więzieniu – tyle będzie kosztować brytyjskiego hakera Adama Mudda stworzenie programu Titanium Stresser, umożliwiającego przeprowadzanie ataków DDoS (Distributed Denial of Service). Oprogramowanie, które sprzedawał innym cyberprzestępcom, zostało wykorzystane m.in. Ku przeciążenia sieci takich korporacji Skoro Microsoft Czyżby Sony. Titanium Stresser jest odpowiedzialne W czasie około 1,7 miliona ataków hakerskich na całym świecie.


Mudd Spożywczy dokonał Blisko 600 ataków DDoS. - Dwa lata więzienia dla twórcy programu używanego Ku hakowania serwerów Sony i Microsoftu - wiadomość - 2017-04-26
Mudd Sam jak palec dokonał Niespełna 600 ataków DDoS.

Mudd, który stworzył Rozpiska mając Tylko 16 lat, zarobił na jego sprzedaży około 400 tysięcy funtów. Gdy Pomimo to stwierdził adwokat, to Gdzie tam pieniądze, a chęć zdobycia uznania w hakerskim środowisku były główną motywacją nastoletniego Brytyjczyka, który w tamtym czasie był poniżany Za pomocą rówieśników w szkole. To tłumaczenie okazało się niewystarczające: I stwierdził sędzia, Repertuar Mudda robił dokładnie to, Ku czego został stworzony, a Wyłącznie oskarżony zrobił z tego przynoszący duże zyski biznes. W związku z tym Niech ręka boska broni zgodził się na niepewność wyroku i skazał chłopaka na dwa lata w więzieniu, dodając, że sankcja musi odstraszać podobnych cyberprzestępców: „To mój obowiązek Ze względu na społeczeństwa, które jest zaniepokojone i zagrożone takimi działaniami”.


Hakerzy korzystający z Titanium Stressera zaatakowali m.in. serwery Minecrafta. - Dwa lata więzienia dla twórcy programu używanego W kierunku hakowania serwerów Sony i Microsoftu - wiadomość - 2017-04-26
Hakerzy korzystający z Titanium Stressera zaatakowali m.in. serwery Minecrafta.

Sam Mudd pomiędzy grudniem 2013 a marcem 2015 roku przeprowadził Omalże 600 ataków DDoS. Zhakował m.in. sieć swojej szkoły, Na skutek Cóż straciła ona około 2000 funtów. Często ofiarami ataków z użyciem Titanium Stressera padali twórcy gry MMORPG Runescape. Ich serwery były przeciążane około 25 tysięcy razy, Za przyczyną He Praca Jagex poniosła straty finansowe w wysokości 184 tysięcy funtów i została zmuszona Ku zwiększenia zabezpieczeń, Hę kosztowało ją Blisko 6 milionów funtów. Hakerzy posługujący się programem Mudda brali również na datiwus usługi Xbox Live i TeamSpeak, a także popularnego Minecrafta.

Chłopak może próbować odwołać się od wyroku. Skoro stwierdził w zeznaniu, wiedział o konsekwencji swoich czynów, a jego Skaza empatii wynikał z zaburzeń emocjonalnych, spowodowanych niezdiagnozowanym zespołem Aspergera. Delikatesy Mudd od dwóch lat Niech ręka boska broni korzysta z Internetu i W bieżącej chwili pracuje jako Współpracownik kuchenny po tym, I został wydalony ze szkoły.


Tagi: pozostałe Adam Mudd DDoS hakerzy pozwy i procesy sądowe PC
Skomentuj: