Danger Zone – nowa samochodowa gra twórców serii Burnout

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 26.04.2017, 07:04


Kategorie: Najnowsze

Niezależne Pracownia Three Fields Entertainment, założone Wskutek deweloperów serii Burnout, przedstawiło pierwsze szczegóły dotyczące swojego trzeciego projektu, po grach Dangerous Golf i Lethal VR, które wydane zostały w ubiegłym roku. W nowym tytule twórcy wracają W kierunku swoich korzeni, oferując zręcznościową produkcję samochodową zatytułowaną Danger Zone. Jest ona wariacją na Pytanie trybu „Crash”, świetnie znanego wszystkim fanom Burnouta. Danger Zone zadebiutuje w maju na komputerach PC tudzież konsoli PlayStation 4. Jego Koszt Ale skąd jest Nadal znana.


Gra oparta została na silniku Unreal Engine 4 - Danger Zone – Debiutantka samochodowa Turniej twórców serii Burnout - wiadomość - 2017-04-27
Gra oparta została na silniku Unreal Engine 4

W Danger Zone wcielamy się w testera, który zasiadając Po kierownicą swojego pojazdu, musi przeżyć widowiskowe kraksy i wybuchy. Ku naszej dyspozycji oddano w sumie dwadzieścia scenariuszy, w których będziemy starali się uzyskać Skoro najlepsze wyniki (gra będzie posiadać sieciowe tablice punktowe). Rozpoczynając zabawę pędzimy Poniżej prąd po zakorkowanych drogach, wbijając się w zbliżające samochody i ciężarówki. Korzystając ze specjalnej umiejętności SmashBreaker, O miedzę zderzaniach wywołujemy dodatkowe eksplozje generujące Poza tym więcej zniszczeń, W trakcie które jesteśmy nagradzani punktami. Na zewnątrz wymienionymi już misjami, będziemy mogli również bawić się w trybie sandboksowym, w którym wedle fantazji wywołujemy Męt na długim odcinku autostrady. Tak samo I poprzednie gry studia, Danger Zone korzysta z silnika Unreal Engine 4 plus z zaawansowanej technologii symulującej fizykę trójwymiarowych obiektów.


Danger Zone – Nowicjuszka samochodowa Metoda twórców serii Burnout - udokumentowanie #2


Danger Zone – Frajerka samochodowa Blef twórców serii Burnout - rycina #3


Danger Zone – Nowicjuszka samochodowa Partia twórców serii Burnout - sztych #4

  1. Oficjalna Stroniczka gry Danger Zone

Tagi: gry na świecie Danger Zone gry zręcznościowe motoryzacyjne gry akcji Three Fields Entertainment PC PS4
Skomentuj: