Danger Zone – nowa samochodowa gra twórców serii Burnout

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 26.04.2017, 07:04


Kategorie: Najnowsze

Niezależne Pracownia Three Fields Entertainment, założone Za pomocą deweloperów serii Burnout, przedstawiło pierwsze szczegóły dotyczące swojego trzeciego projektu, po grach Dangerous Golf plus Lethal VR, które wydane zostały w ubiegłym roku. W nowym tytule twórcy wracają W stronę swoich korzeni, oferując zręcznościową produkcję samochodową zatytułowaną Danger Zone. Jest ona wariacją na Tematyka trybu „Crash”, świetnie znanego wszystkim fanom Burnouta. Danger Zone zadebiutuje w maju na komputerach PC i konsoli PlayStation 4. Jego Opłata Bynajmniej jest Oprócz tego znana.


Gra oparta została na silniku Unreal Engine 4 - Danger Zone – Nowicjuszka samochodowa Turniej twórców serii Burnout - wiadomość - 2017-04-27
Gra oparta została na silniku Unreal Engine 4

W Danger Zone wcielamy się w testera, który zasiadając W trakcie kierownicą swojego pojazdu, musi przeżyć widowiskowe kraksy i wybuchy. W kierunku naszej dyspozycji oddano w sumie dwadzieścia scenariuszy, w których będziemy starali się uzyskać I najlepsze wyniki (gra będzie posiadać sieciowe tablice punktowe). Rozpoczynając zabawę pędzimy Koło prąd po zakorkowanych drogach, wbijając się w zbliżające samochody i ciężarówki. Korzystając ze specjalnej umiejętności SmashBreaker, Obok zderzaniach wywołujemy dodatkowe eksplozje generujące Dodatkowo więcej zniszczeń, Po które jesteśmy nagradzani punktami. Nienaturalność wymienionymi już misjami, będziemy mogli również bawić się w trybie sandboksowym, w którym wedle fantazji wywołujemy Ferment na długim odcinku autostrady. W analogiczny sposób Odkąd poprzednie gry studia, Danger Zone korzysta z silnika Unreal Engine 4 jak również z zaawansowanej technologii symulującej fizykę trójwymiarowych obiektów.


Danger Zone – Nowicjuszka samochodowa Quiz twórców serii Burnout - reprodukcja #2


Danger Zone – Debiutantka samochodowa Migotanie twórców serii Burnout - interpretacja #3


Danger Zone – Nowicjuszka samochodowa Trik twórców serii Burnout - egzemplifikacja #4

  1. Oficjalna Uczestnik gry Danger Zone

Tagi: gry na świecie Danger Zone gry zręcznościowe motoryzacyjne gry akcji Three Fields Entertainment PC PS4
Skomentuj: